2J

2J

2J Antenler, dünyaya yenilikçi teknolojiler sunmayı amaçlayan küresel bir anten çözümleri tedarikçisidir. 2G, 3G, 4G (LTE), 5G, WiFi, İridyum GPS / GNSS / BeiDou antenlere yönelik hızla gelişen kablosuz çözümler endüstrisini karşılamak için en son teknolojilere sahip bir dizi yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

2J otomotiv, navigasyon, IoT, denizcilik, otomasyon, M2M ve diğer pazarlara odaklanarak, her uygulama gereksiniminin geliştirilmesi ve teslimatı için özelleştirilmiş çözümler kullanır.

Slovakya ve Birleşik Krallık'taki RF geliştirme konumları ile ekipleri mühendislik mükemmelliği ve kendi kendine yeterlilik konusunda bir üne sahiptir. 2015 yılında 2J, San Diego ve California'da yeni birer mühendislik ve satış destek ofisi açarak Amerikan pazarına erişimini genişletmiştir.

Ağ analizörleri, ses yalıtımlı odalar, simülasyon yazılımları, 3D hızlı prototipleme yazıcıları ve daha fazlasını içeren çok çeşitli modern mühendislik araçlarını kullanarak tasarım aşamalarını azaltmaya yardımcı olup mühendislik ekibinin verimli bir şekilde genişlemesini sağlamaktadırlar.

2J Antenler, ürünlerini tamamen RoHS, REACH, IATF 16949: 2016, ISO 9001: 2015 ve ISO 14001: 2015 uyumlu hale getirerek tehlikeli olmayan malzemelerle üretir. Ayrıca, seçilen antenler IP67, IP69K, IK-09 ve CE sertifikalıdır.

Daha fazla bilgi almak için 2J Antennas sitesini ziyaret edebilirsiniz.