Seeed Studio

Seeed Studio

Seeed Studio, 2008 yılından bu yana global çerçevede yazılım geliştirme üzerine çalışmaktadır. Sunduğu açık teknoloji ve çevik üretim servisleri ile donanımı daha ulaşılabilir bir hale getirmek adına çalışmaktadır. Geniş kaynakları, güvenilir teknolojisi ve partnerleriyle dünyanın dört bir yanına hizmet verirken IoT ve AI uygulamalarında yenilikçi çözümler sunmayı amaçlar.

“Open, Agile, Connected” sloganıyla yola çıkan Seeed Studio, açık kaynak donanım, hızlı üretim süreci, özelleştirilebilir ürünler ve endüstri çözümleriyle bilinmektedir. Çin’de bulunan genel merkezinin yanı sıra Hebei, Çengdu, San Francisco, Nagoya, Berlin’de bulunan ofisleri ve 200’ün üzerinde bölgesel distribütörleri ile 250.000’den fazla yazılımcıya hizmet vermiş ve 22 milyonun üzerinde ürün satışı gerçekleştirmiştir.

Daha fazla bilgi almak için Seeed Studio sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Ürünlere Genel Bakış

İşlemci Kartı / SBC; ARM, X86, NVIDIA Jetson, RISC-V, FPGA. Geliştirme Kitleri; RF Haberleşme Kitleri, Evaluation Boardlar-Gömülü-MCU-DSP, Evaluation Boardlar-Genişleme Kartları, Programlayıcı-Emülatör-Debugger. Sensör / Transdüser; Optik Sensörler, Akış Sensörleri, Güneş Paneli. Arduino; Arduino RF, Arduino Shield. Raspberry Pi; Raspberry Pi Shield. Kablosuz Haberleşme; Wi-Fi, Bluetooth, LoRA / ISM / Sub-1. Beaglebone. Maker / DIY / Robotik. Test ve Ölçüm.