Trenz Electronic

Trenz Electronic

Trenz Electronic 1992’den beri elektronik endüstrisi için geliştirme hizmetleri sağlayıcısı olarak faaliyet vermektedir. Trenz Electronic, özelleştirilmiş tasarımın yanı sıra ürün spesifikasyonu, donanım ve yazılım tasarımı, prototipleme ve üretime kadar bütün adımlara hâkim olmasıyla, sunduğu ürünlere dair kapsamlı bir bilgi ve deneyime sahiptir.

FPGA ve CPU mimarilerine dayanan yüksek hızlı veri toplama, yüksek doğrulukta ölçüm ve gömülü dijital sinyal işleme sistemlerinin tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.

Trenz Elektronic müşterilerine endüstriyel alanlarda kullanılan gömülü sistemler üzerine yoğunlaştırılmış uzman mühendisliğin yanı sıra bilgisayar tabanlı süreç kontrol ve ölçüm sistemleri de sunar.

EMS, FPGA ve SoC modülleri, taşıyıcı kart, başlangıç kitleri, FMC ve FMC taşıyıcısı, CPCIS kartları, değerlendirme ve geliştirme kartları ile müşterilerine geniş bir ürün portföyü sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi almak için Trenz Electronic sitesini ziyaret edebilirsiniz. 


Ürünlere Genel Bakış
Embedded Computing; FPGA SoC Module (XYLINX), FPGA SoC Modules (INTEL), FPGA SoC Modules (Microsemi SF2 / Lattice XO2-4000), Development Boards / Starter Kits.